Ulubey Haber

Ulubey Haber

Eposta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ilçemizin özellikle kanyonlarımızı görmeye gelenleri daha çok ilçemizde vakit geçirmeleri ve ilçemizi yakından görmeleri için düşündüğümüz fayton gezisini

Ulubey Kaymakamı Ahmet SOLMAZ'ın Ramazan Bayramı Mesajı

Kıymetli hemşerilerim TOKİ Başkanlığı ile yapılan görüşmede daha önceden sizlere duyurulduğu üzere 128 dairelik projenin hazırlandığı ve 24 Nisan 2017 -9 Haziran 2017 tarihleri arasında daire almak isteyenlerin teminat yatırmaları gerektiği ifade edilmiştir.

Ulubey Kaymakamlığının Öncülüğünde İlçe Müftülüğünün Organizasyonu ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle 2017 Yılı Kutlu Doğum Haftasında “Hz.Peygamber Ve Güven Toplumunun İnşası” Konulu Kompozisyon (Mektup) Yarışması düzenlenecektir.

Kaymakamımız Ahmet SOLMAZ ilçemizde 2010 yılında faaliyete geçen ve net 1410 dekar alanın sulanmasına imkan sağlayan pompa sulama sistemi hakkında Sulama Birliği üyeleri ile bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yaptı.

CEVİZ AĞACI DAĞITIMI

İlçemizde İl Özel idaresi destekli 24 çiftçimize 200 dekar alan için 3070 adet ceviz fidanı dağıtıldı.İl özel idaremizin %50 destek verdiği projenin çiftçilerimize hayırlı olmasını dileğiyle. Ulubey Kaymakamlığınca yapılan açıklamada "İlçemizin geleceği meyvecilik,  Toprağınızın analizine göre Asya Armudu, Ceviz, Badem, Ayva dikmeyi düşünen vatandaşlarımızı Kaymakamlığımıza ve İlçe Tarım Müdürlüğüne başvuru için bekliyoruz."

Page 1 of 8

Ulubey Haber

  • Aşağı Mahalle Gül Sokak
  • Ulubey / Uşak
  • Tel : +90 505 778 70 24
  • E-Mail : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • E-Mail : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

FOTOĞRAF

Top