Ulubey Macera Park Açıldı

Dünyanın en büyük ikinci kanyonuna ev sahipliği yapan Ulubey İlçemiz, 220 metre geliş ve gidiş uzunluğundaki zipline, nefesleri kesen 13 metrelik dev salıncak, tırmanma duvarı, eşsiz surviver ve bisiklet safari parkuru ile turizmin parlayan yüzü oluyor.

Ulubey Belediyesi ve Zafer Kalkınma Ajansımız ortaklığında yapılan Ulubey Macera Parkı, artık adrenalin tutkunlarının hizmetinde

Extrem sporlar için Ulubey Kanyonlarında Macera Park açılmıştır. 220 metre uzunluğundaki zipline parkuru, nefesleri kesecek 13 metrelik uzunluğunda dev salıncak, cesaret isteyen profesyonel tırmanma duvarı, atlama kuleleri, çocukların doyasıya eğleneceği salto trambolin ve heyecan dolu etkinlik alanlarıyla survivor parkuru

Bisiklet kullanıcıları için proje kapsamında 30 adet bisiklet temin edilerek safari parkuru da Ulubey Kanyonu Macera Park ta sizleri bekliyor.

Macera Ulubey Kanyonlarında başlıyor.


Ulubey Belediye Başkanı Veli Koçlu Herkesi Heyecana Davet Etti.

Bu büyük yatırımın şehre kazandırılmasına öncülük eden Ulubey Belediye Başkanı Veli Koçlu, gençlerle birlikte düzenledikleri bisiklet turunun ardından Ulubey Kanyonu’na giderek Macera Parkı’nı ziyaret etti. Ulubey Kanyonu sene boyunca yerli ve yabancı birçok turisti ağırladığını belirten Koçlu; macera parkının açılmasıyla birlikte bu sayıda ciddi bir artış beklediklerini ifade etti. Özellikle gençlerin ve çocukların bu tip eğlence alanlarına ilgi gösterdiğini, bu yüzden bu güzel hizmeti şehre kazandırmaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Koçlu; adrenalini seven ve ekstrem sporlara ilgi duyan herkesi muhteşem bir deneyim için Ulubey macera parka davet etti.


Ulubey Kanyonu Macera Park

Kaynak : Ulubey Belediyesi

Okunma 2415 defa

Ulubey Haber

  • Aşağı Mahalle Gül Sokak
  • Ulubey / Uşak
  • Tel : +90 505 778 70 24
  • E-Mail : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • E-Mail : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

FOTOĞRAF

Top